KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 6408714
nr 640 8714
Miniatyr
Damporträtt, gouache. Sign. Perrin. Oval 6x4, 5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 maj 2010
kl 18:57:26
500 kr
350 kr
600 kr
600 kr
700 kr
Gouache
Signe Persson-Melin (f. 1925)